Medarbetarna är organisationens viktigaste resurs – de bygger och bidrar till dess framgång.

Nyckeltalsinstitutets vision är att hjälpa organisationer och ge dem rätt verktyg för att förstå sina medarbetares villkor. Genom kartläggning och systematiska mätningar i Nyckeltalsportalen® har vi möjlighet erbjuda en överblick över era arbetsvillkor, jämställdhet och hälsa – över tid och i jämförelse med andra i branschen.

Våra engagerade medarbetare och erfarna experter brinner för att mäta, analysera och utbilda organisationer i hur de personalekonomiska nyckeltalen kan hjälpa HR. Alltid med syfte att ni som organisation ska få bättre förståelse för era villkor och påvisa hur de faktiskt påverkar organisationens framgång.

Läs mer om vad våra kunder tycker om oss, se vilka som jobbar här eller boka en demo för Nyckeltalsportalen®!

Nyckeltalsinstitutet

Rosenlundsgatan 52 5 tr. 118 63 Stockholm

Tel: 08-4020029

Press

Medarbetare

Tina Ekström
Tina EkströmVD
070 – 453 80 81
08 – 402 00 29
tina@nyckeltal.se
Kjell Kalmnäs
Kjell KalmnäsVice VD & Ekonomichef samt Dataskyddsombud
0708 – 14 84 89
08 – 402 00 29
kjell@nyckeltal.se
Elin Larsson
Elin LarssonKundansvarig
070 – 884 91 58
08 – 402 00 29
elin@nyckeltal.se
Anders Johrén
Anders JohrénCivilekonom, författare och nyckeltalsexpert
08 – 402 00 29
anders@nyckeltal.se
Daniel Ågren
Daniel ÅgrenFörsäljning
08 – 402 00 29
daniel@nyckeltal.se
Oliver Söderström
Oliver SöderströmKundansvarig
070 – 552 96 11
oliver@nyckeltal.se

Kontakta oss