Om Oss

Medarbetarna är organisationens viktigaste resurs – de bygger och bidrar till dess framgång.

I en värld av tyckande levererar vi fakta som bidrar till framgångsrika arbetsgivare! Genom kartläggning och systematiska mätningar i Nyckeltalsportalen® har vi möjlighet erbjuda en överblick över era arbetsvillkor, jämställdhet och hälsa – över tid och i jämförelse med andra i branschen.

Våra engagerade medarbetare och erfarna experter brinner för att mäta, analysera och utbilda organisationer i hur de personalekonomiska nyckeltalen kan hjälpa HR. Alltid med syfte att ni som organisation ska få bättre förståelse för era villkor och påvisa hur de faktiskt påverkar organisationens framgång.

Nedan ser du vilka som jobbar här och finner kontaktuppgifterna eller boka en demo gärna en av Nyckeltalsportalen®!

Begåvade proffs

Team Nyckeltal

Tina Ekström
VD
070 – 453 80 81
08 – 402 00 29
tina@nyckeltal.se
Kjell Kalmnäs
Vice VD & Ekonomichef samt Dataskyddsombud
0708 – 14 84 89
08 – 402 00 29
kjell@nyckeltal.se
Daniel Ågren
Försäljning
070 – 141 33 07
08 – 402 00 29
daniel@nyckeltal.se
Anders Johrén
Civilekonom, författare och analytiker
08 – 402 00 29
anders@nyckeltal.se
Karin Schönberg
Affärsområdesansvarig People Analytics
076 - 898 71 04
08 – 402 00 29
karin@nyckeltal.se
Alice Stahre
Kundansvarig
076-853 26 55
08 – 402 00 29
alice@nyckeltal.se
Pauline Strand
Kommunikation & försäljning
Masterstudent
072-376 50 59
08 – 402 00 29
pauline@nyckeltal.se
Elin Larsson
Kundansvarig
070 – 884 91 58
08 – 402 00 29
elin@nyckeltal.se
Gabriella Ståhl
Masterstudent
gabriella.stahl@stahl.se
Låt oss diskutera dina projekt nu
Kontakta oss